תא אחסון או מה שנקרא לוקר מתאים לקשת רחבה של שימושים שלמעשה מקלים עלינו, חוסכים לנו במאמץ ומאפשרים לנו לבצע כל מיני סוגים של פעולות בלי לדאוג לחפצים האישיים שלנו. אם גם אתם מחפשים פתרון אחסון כזה או אחר באמצעות שימוש בתאי אחסון, המאמר הבא יספק לכם את המידע לגבי מגוון השימושים וסוגי הלוקרים הקיימים בשוק הישראלי.

 

לוקר- מה אפשר לאחסן בו?

•    ספרים ומחברות- אחד השימושים הפופולאריים והידועים של לוקרים בישראל ובכלל ברחבי העולם נעשה בבתי ספר יסודיים, בתיכוניים, בספריות, במכללות ואוניברסיטאות. במקום לסחוב את הספרים שלנו בכל יום, ניתן להשאיר לפחות חלק ניכר מהם בתא הלוקר וכך להפחית משמעותית מהמשקל אותו אנו סוחבים בתיק האישי שלנו.

•    תיקים- בהיותנו מגיעים לחדר הכושר, אנו יכולים לאחסן בלוקר את התיק האישי שלנו עם הבגדים שבאנו איתם וכאשר אנו מסיימים את האימון, לפתוח את תא האחסון, להוציא את כלי הרחצה שלנו, להתקלח, ללבוש בגדים נקיים ולהמשיך ביום שלנו ממש כאילו יצאנו מהבית מבלי שאף אחד יידע שאנו אחרי אימון אינטנסיבי בחדר הכושר.

•    ארנק וטלפון סלולארי- היום ניתן להנות מפתרון אחסון מושלם וקומפקטי של לוקר קטן בגודל של ארנק וטלפון סלולארי. את פתרון זה נהוג למצוא בעיקר במשרדים, חברות ועסקים שבהם יש חדרי ישיבות ופגישות. מכיון שלא מנומס להיכנס עם טלפון סלולארי ולעתים גם מטעמי סודיות ובטיחות החברה דואגת לתאי אחסון וללוקרים בכניסה לחדר הישיבות אותם נהוג לפתוח ולסגור באמצעות קוד סודי.

•    חליפות- לוקרים שמגיעים באורכים המתאימים לאחסן חליפות מתאימים בעיקר לאנשי עסקים אשר מתניידים ממקום למקום, למשל אנשי עסקים שמגיעים בארץ לפגישות מחו״ל וזקוקים למקום לאחסן את החליפה שלהם עד לרגע הפגישה או עד לרגע שבו הם מתארגנים לטיסה שלהם חזרה. מדובר בפתרון פרקטי ונוח המאפשר לחסוך מקום במזוודה ויחד עם זאת שומר על החליפה מגוהצת ונקייה לאורך כל היום.

•    הטענה של סוללות- מכיון והיום אנשים רבים מתניידים ממקום למקום באמצעות אופניים חשמליות, קורקינטים חשמליים ושאר אמצעיים הדורשים סוללה, בחלק מהמקומות הציבוריים בארץ, ניתן להטעין את הסוללה בתוך לוקר מיוחד, לחכות משהו כמו חצי שעה או שעה ואז להמשיך בדרך עם סוללה טעונה מלאה.

 

היום ניתן להזמין לוקר בכל גודל, אורך ועומק, זאת במטרה שתא האחסון באופן ספיציפי ומושלם לצרכים שלנו. יש גם לוקרים בכל מיני צבעים כך שניתן למזג את הלוקר עם העיצוב של החלל. 

תגיות: